OPTI-Solar

شرکت Opti-Solar در سال 2007 توسط OPTI-UPS تأسیس شد.

 

 

OPTI-UPS به عنوان تأمین کننده منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ، بیش از 2 دهه بر بازار صادرات متمرکز شده است. Opti-Ups مستقر در تایوان ، دارای دفاتر در ایالات متحده ، خاورمیانه ، استرالیا ، هلند و ژاپن است. و با تخصص و دانش خود در زمینه حفاظت از قدرت ، Opti-Solar برای پیشبرد و ارائه راه حل هایی برای تولید برق سبز ایجاد شد.

به عنوان بخشی از دهکده جهانی ، Opti-Solar می داند که مسائل زیست محیطی فقط درمورد عدد و رقم نیستند بلکه برای همه حیاتی هستند. فقط اقدامات موثر می توانند وضعیت بدتر شدن اوضاع را متوقف کنند. بنابراین ، Opti-Solar هدف از ارائه راه حل های سازگار با محیط زیست ، کمرنگ شدن پدیده گرم شدن کره زمین است. انرژی خورشیدی را می توان منبع تمام انرژی روی زمین در نظر گرفت. انرژی باد ، انرژی هیدرولیک ، ذغال ، روغن و غیره را می توان زیرمجموعه انرژی خورشیدی در نظر گرفت. امروزه محبوب ترین انرژی ،انرژی خورشیدی است که مستقیم از طریق گرما و… قابل جمع آوری است.

هنگامی که Opti-Solar وارد تجارت خورشیدی شد ، هدف این بود که به جمعیت جهان کمک کنیم تا دسترسی بهتری به برق داشته باشند. به همین دلیل ما عمدتاً با اینورترهای با کیفیت بالا روی راه حل های خارج از شبکه تمرکز می کنیم. Opti-Solar در بسیاری از موارد در سراسر جهان تجربه موفق ایجاد کرده است. برای تکرار شعار ما “محافظت از محیط زیست ،برای فردایی بهتر”

Opti-Solar در آینده به توسعه محصولات خورشیدی در مقیاس ها و استانداردهای مختلف ، کمک به مردم و محافظت از محیط زیست ادامه خواهد داد.

 

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.